Митне оформлення посилок

Вартість послуги
від 2000 грн

Дізнатися точну ціну


Митне оформлення посилок з-за кордону

Митне оформлення посилок

Митне оформлення посилок - популярна брокерська послуга для українців, які купують товари з-за кордону. Це може бути нова електроніка, одяг і будь-які інші товари, пов'язані з комерційною операцією - безпосередньо покупкою в інтернет-магазині. Будь-які вантажі комерційного «характеру», що прямують в Україну з-за кордону, підлягають розмитненню.

Наша компанія готова допомогти фізичним і юридичним особам в розмитненні посилок. Досвідчені фахівці-брокери зможуть грамотно зібрати всі необхідні документи, роз'яснити клієнтові всі питання про мита і збори, а їх знання в законодавстві дозволяє провести операцію швидко і якісно.

Митне оформлення посилок з-за кордону: основні аспекти

Зовсім нещодавно в Україні була введена норма, за якою простий режим розмитнення посилок здійснюється при покупці товарів сумою менш як 150 євро. В іншому випадку, якщо вартість товару перевищує зазначений «рубіж», послідує більш затяжна процедура з необхідністю подавати додаткову документацію.

До речі, зверніть увагу на те, що всі посилки, отримані в один день, підсумовуються. Тобто людина не може замовити кілька посилок менше 150 євро і кожну з них оформити простим способом. Ціна кожного товару буде складена.

Також є перелік товарів, на які необхідно подавати додаткові документи:
  • на дорогоцінні метали, прикраси, різні вироби з золота (наприклад) потрібен експертний висновок фахівця, що оцінює даний товар;
  • те саме стосується дорогоцінних каменів;
  • рослини і плоди ввозяться в Україну з обов'язковими сертифікатами якості;
  • до такої ж категорії обов'язково сертифікованих товарів відносяться і автозапчастини;
  • більше двох мобільних телефонів пересилаються в Україну з-за кордону тільки з дозволом СБУ, а також до постанови Укрчастотнагляду.

З усіма тонкощами подібних операцій допоможе розібратися митний брокер від нашої компанії. Митне оформлення посилок для фізичних осіб - вигідна послуга, яка значно скорочує час одержання посилок і пов'язані з цим проблеми.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам