Розрахунок митних платежів

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Розрахунок митних платежів за кодом ТН ЗЕД в Україні

Розрахунок митних платежів

Митне оформлення на кордоні будь-якого привезеного товару або такого, що відправляється, передбачає стягування ряду мит, податків і зборів. Це обов'язкові умови, при якому можлива зовнішньоекономічна діяльність підприємця або ж приватної особи, що замовляє товари з-за кордону.

Розрахунок митних платежів - ваша можливість точно до копійки дізнатися, у скільки обійдеться розмитнення того чи іншого товару. Наша компанія готова допомогти вам в цьому, надавши повноцінну консультацію досвідчених фахівців.

Розрахунок митних платежів в Україні

Певні суми, що стягуються за розмитнення товарів (наприклад, пригнаного з-за кордону авто), закріплені в спеціалізованих законодавчих актах. Крім того, слід не забувати про передбачену товарну номенклатуру, яка класифікує товари, які беруть участь у зовнішньоекономічній діяльності.

Розрахунок митних платежів за кодом ТН ЗЕД - одна з найбільш точних можливостей визначити, скільки буде коштувати розмитнення певного товару. Класифікатор містить кілька груп, наприклад, товари одяг і взуття, рослини, харчові продукти, механічне обладнання (до речі, автомобілі входять в цю групу) і т.д.

Кожна з груп складається з цілого ряду підгруп. Класифікатор досить складний і розгалужений. Визначивши точний код товару, що ввозиться, можна практично зі стовідсотковою точністю дізнатися, скільки буде коштувати розмитнення в Україні.

Розрахунок митних платежів авто (Україна)

Автомобілі - один з найпопулярніших товарів, які купуються за кордоном приватними особами. Українці давно закуповують машини саме в європейських країнах, так як навіть з митними зборами модель виходить набагато дешевше.

Тут також можна розрахувати вартість за кодом ТН ЗЕД. Однак для автомобілів є ще цілий ряд характеристик, які враховуються при митних зборах:

  • різновид авто (легковий, вантажівка і т.д.);
  • вік (дата випуску);
  • об'єм двигуна;
  • вид палива і т.д

Все це безпосередньо впливає на вартість розмитнення авто. Якщо ви хочете детально проконсультуватися з приводу фінансової складової розмитнення автомобіля або будь-яких інших товарів, пропонуємо скористатися послугами фахівців нашої компанії.

 

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам