Оформлення тимчасового вивезення

Вартість послуги
від 3000 грн

Дізнатися точну ціну


Митне оформлення тимчасового вивезення в Україні

Оформлення тимчасового вивезення

Митне оформлення тимчасового вивезення - популярна в Україні послуга, що дозволяє приватним особам або підприємцям відправити за кордон товари «тимчасового користування». Існує ряд таких товарів і матеріалів, закріплених в українському законодавстві.

Наша компанія готова допомогти в цій нескладній, але дуже копіткій процедурі (в цілому, як і всі митні заходи). У ваше розпорядження надійде досвідчений професійний брокер, що знає всі тонкощі тимчасового вивезення.

Митне оформлення тимчасового вивезення: основні особливості

Популярність такого митного режиму (вивезти товар на деякий час за кордон) обумовлюється тим, що це знімає з відправника обов'язок виплачувати різні податки і мита. Однак, як вже зрозуміло з назви послуги, відправити конкретний товар можна тільки на певний час з умовою обов'язкового повернення його в Україну.

Законодавчо закріплений цілий ряд предметів торгівлі, які дозволені для тимчасового вивезення з країни. В основному це товари, призначені не для комерційної діяльності. Наприклад:

  • різні культурні, науково-освітні матеріали, що вивозяться за кордон з просвітницькою метою, для організації різних заходів і т.д .;
  • виставкові експонати (наприклад, картини), призначені для тимчасового використання на ярмарках, виставках та ін .;
  • упаковка, тара, піддони, які є «супровідниками» інших, уже комерційних товарів, але самі по собі не є такими;
  • автомобільний транспорт, який здійснює перевезення пасажирів або продукції;
  • особисті пасажирські речі, спортивний інвентар для проведення змагань;
  • матеріали рекламного або туристичного призначення;
  • «предмети торгівлі», пов'язані з професійною діяльністю, наприклад, для тимчасового вивезення дозволені телекамери, різна апаратура для зйомок;
  • журналістів, режисерів, операторів.

Ще раз відзначимо, що весь список дозволених для безмитного тимчасового вивезення за кордон об'єднує одна «якість» - вони не призначені для здійснення комерційної діяльності. Деякі з них можуть бути частиною комерційних товарів (наприклад, вже згадувані пакувальні матеріали), але самі по собі оформлюються як товари тимчасового вивезення (адже після цього упаковка, піддони, тара повертаються назад).

Митне оформлення тимчасового вивезення предметів торгівлі за кордон - відмінна можливість без істотних фінансових витрат вивезти товари і матеріали, призначені для некомерційної діяльності. Наприклад, такою послугою часто користуються художники, чиї картини відправляються на виставку в європейські та інші світові країни.

Час, на який можна вивезти товар без податків, обговорюється в кожному конкретному випадку. Найбільш популярний термін - один рік.
Наша компанія готова надати послуги професійного брокера, який допоможе без зайвих клопотів оформити тимчасове вивезення товарів за межі України. Наші гарантії - висока якість виконання, максимальна відповідальність, своєчасність, а також завжди доступна ціна для кожного клієнта.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам