Оформлення тимчасового ввезення

Вартість послуги
від 3000 грн

Дізнатися точну ціну


Митне оформлення тимчасового ввезення

Оформлення тимчасового ввезення

Митне оформлення тимчасового ввезення - популярна послуга для фізичних та юридичних осіб, яким необхідно привезти з-за кордону товари, які передбачають «тимчасове користування».

Іншими словами, така особливість ввезення товарів не передбачає постійне перебування їх в Україні. По закінченню обумовленого терміну вони мають бути повернені назад. Виняток становить тільки та продукція, яка втратила свої якості і властивості в результаті природного експлуатаційного зносу або була пошкоджена під час транспортування.

Наша компанія пропонує послуги професійного і досвідченого митного брокера, який швидко і грамотно вирішить проблему тимчасового ввезення товарів. Ми візьмемо на себе відповідальність за здійснення всіх митних процедур і заходів, значно знизимо фінансові та інші ризики для клієнта.

Митне оформлення тимчасового ввезення - основні особливості:

Така процедура є досить поширеною серед сучасних українських підприємців. Тут передбачаються значні податкові та митні пільги. Причому деякі з них відсутні зовсім, наприклад, відсутні заходи регулювання нетарифної ЗЕД.

Законодавчо закріплений певний перелік товарних найменувань, ввезення яких в Україну не обкладається стандартними податками і зборами. Ось основні різновиди таких товарів:

  • демонстраційні товарні види, які будуть використовуватися в виставкових цілях на різних заходах, ярмарках і т.д .;
  • обладнання професійного призначення, наприклад, аудіо або відеоапаратура для журналістів і кореспондентів, які здійснюють акредитовану журналістську, операторську, режисерську діяльність;
  • різні пакувальні матеріали, піддони, які «супроводжують» комерційні товари при транспортуванні, але самі по собі комерційними не є;
  • зразки фільмової або рекламної продукції для некомерційного використання з урахуванням, що подібні зразки залишаються у власності особи, яка відправила такі «товари» в Україну;
  • науково-освітні товари, а також різноманітні культурні «об'єкти», які передбачають некомерційне, культурно-просвітницьке, досуговое використання;
  • особистий пасажирський багаж, а також «товари», які ввозять в країну з метою проведення спортивних заходів;
  • рекламні та туристичні матеріали;
  • в країну можуть «ввозитися» автомобілі та інші транспортні засоби, які беруть участь виключно в перевезенні пасажирів або вантажів.

Таким чином, можна зробити простий висновок: в Україну можна ввозити товари, не пов'язані з комерційною діяльністю.
Терміни ввезення обумовлюються і визначаються індивідуально. Дуже популярно сьогодні оформлення тимчасового ввезення на 1 рік - оптимальний термін, який дозволяє використовувати перераховані вище товари за призначенням.

Наша компанія готова допомогти оформити необхідну документацію та зробити процес тимчасового ввезення товарів в Україну максимально «безболісним» для клієнта. Послуги наших професійних брокерів - це завжди відповідально, якість, надійність і доступна ціна.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам