Консультації в сфері ЗЕД

Вартість послуги
БЕЗКОШТОВНО

Дізнатися точну ціну


Консультації в сфері зовнішньоекономічної діяльності

Консультації в сфері ЗЕД

Зовнішньоекономічна діяльність передбачається статутом підприємства, який затверджується при реєстрації компанії. Це дає право вести торгівлю з іншими державами, зарубіжними компаніями або приватними підприємцями. Нагадаємо, що для розмитнення товарів, які ввозяться або вивозяться з України, необхідно отримати акредитацію на митниці.

Наша компанія готова надати повноцінні консультації в сфері ЗЕД - професійні, досвідчені, чіткі і грамотні. Фахівці детально пояснять всі особливості і основні можливості ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Консультації по ЗЕД: перелік основних питань

Для правильної зарубіжної торгівлі і зниження фінансово-економічних ризиків підприємці повинні бути в повній мірі обізнані в основних тонкощах ведення ЗЕД. Без досвідченого фахівця тут не обійтися, особливо коли мова йде про великі обсяги товарообігу.

Фахівці нашої компанії готові надати наступні консультації в сфері ЗЕД:
  • консультування в питаннях необхідної документації в галузі зовнішньоекономічної діяльності;
  • детальне роз'яснення митних і фінансових законодавчих актів;
  • допомога в розшуку торгових партнерів по всьому світу;
  • ексклюзивну інформацію про правила і традиції торгівлі в інших країнах (що дуже важливо для залучення нових клієнтів і фінансово стабільних торговельних відносин);
  • професійну експертизу контрактів на відповідність українського і зарубіжного законодавства, повноцінний супровід контрактів на весь період ЗЕД з конкретною державою або закордонним підприємством;
  • допомога в перекладі документів з іноземної або на іноземну мову;
  • дослідження ринкової кон'юнктури, аналіз надійності контрагентів;
  • широкі консультації щодо особливостей митних зборів, мита, податків.

Список наданих послуг може розширюватися в залежності від конкретного випадку кожного клієнта. Наш основний підхід - індивідуальний. Тільки на очному рівні наші фахівці миттєво прораховують, яка інформація, яка аналітика і яке консультування буде актуальним для конкретного підприємця.

Консультації по ЗЕД - відмінна можливість торгівлі з зарубіжними партнерами з мінімізацією фінансових і юридичних ризиків.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам