Акредитація на митниці

Вартість послуги
від 700 грн

Дізнатися точну ціну


Акредитація та реєстрація підприємства на митниці

Акредитація на митниці

Акредитація на митниці проводиться всіма підприємствами, які хочуть вести зовнішньоекономічну діяльність із зарубіжними партнерами. Це необхідний крок для того, щоб у компанії з'явилася можливість зробити розмитнення вантажів, які прийшли з-за кордону.

Наша компанія готова допомогти в здійсненні цієї нескладної, але дуже копіткої процедури. Наші митно-брокерські фахівці зможуть швидко і якісно оформити акредитаційну картку для підприємства або фізичної особи (підприємця).

Акредитація підприємства на митниці: ключові особливості

Право на зовнішньоекономічну діяльність закріплюється статутом підприємства або ж дається кожному підприємцю, який є фізичною особою. Це передбачає можливості ввозити імпортні товари або ж торгувати з іншими державами, компаніями та підприємцями на експорт.

Акредитація в митниці передбачається попередню реєстрацію підприємства або фізичної особи (підприємця). Для цього необхідно стати на облік в спеціалізований митний орган - за місцем реєстрації компанії. Тільки після цього підприємство вноситься в різні реєстри, отримується акредитаційна картка, і вже після цього з'являється можливість продавати товари за кордон або купувати імпорт.

Акредитація на митниці в Україні проводиться один раз. Причому плата за реєстрацію в митному органі та отримання права на зовнішньоекономічну діяльність не береться.

Відзначимо, що без акредитації ні про яке ввезення або вивезення вантажів не може бути й мови. Митне оформлення в даному випадку не передбачається.

Акредитація на митниці: перелік документів

Акредитація на митниці в Києві і інших містах проводиться за чітко встановленими нормативами. Перш за все, мова йде про документацію, необхідну для реєстрації на митниці.

Список затверджений Міністерством фінансів України та включає в собі самі різні виписки і довідки - з органів держстатистики, ідентифікаційний код, копії паспортів уповноважених на роботу з митницею осіб, керівника, бухгалтера та багато інших документів.

Розібратися з усіма нюансами і правильно провести акредитацію на митниці в Одесі, Харкові та інших містах допоможе митний брокер - особа професійна, відповідальна і освічена.

Адже відмова від реєстрації часто трапляється через неправильне складання документів, надання неповного переліку та іншої паперово-бюрократичної тяганини. Саме тому послуги митного брокера в питанні акредитації в митниці Одеси, Харкова, Києва та інших «прикордонних» міст як не можна актуальні для сучасних підприємців.

Відзначимо також важливість оповіщення уповноважених митних органів про зміни всередині підприємства. Про будь-які зміни в житті компанії необхідно повідомляти в десятиденний термін (наприклад, зміна банківського рахунку). В іншому випадку при перевірці безпосередньо на митниці під час отримання товарів можуть виникнути проблеми - і вантаж не розмитнять.

Щоб уникнути всіх проблем і неприємностей, наша компанія пропонує відповідального, професійного брокера, який швидко і недорого здійснить акредитацію підприємства на митниці.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам