Митно-брокерські послуги

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Послуги митного брокера для фізичних та юридичних осіб

Митно-брокерські послуги

Митний брокер - ваш персональний помічник в укладанні зовнішньоекономічних угод. Вибір справжнього професіонала допоможе впоратися з будь-якими труднощами, пов'язаними з розмитненням вантажів і супутнім оформленням документів.

Митні брокерські послуги: чітко, злагоджено, відповідально

Кращий показник професіоналізму - злагодженість дій брокера та замовника, повна відповідальність з боку першого, чіткість виконання поставленого завдання з урахуванням всіх особливостей митного законодавства.

Послуги митного брокера в Києві - відмінна можливість провезти вантаж з іншої країни швидко, без зайвих клопотів і нервів.

Наша компанія надає особистого помічника, який володіє всіма необхідними професійними якостями:

  • міжнародний митний брокер - представник вищої категорії фахівців, що має повноцінну освіту, повністю орієнтується в сучасному українському законодавстві;
  • фахівець відповідальний, бере всі ризики на себе і допомагає клієнту відчути себе більш спокійним, особливо при укладанні особливо великих в фінансовому плані угод;
  • митний брокер для фізичних осіб - людина, яка розбереться в вашій справі настільки досконально, що буде знати його краще вас, завжди буде на зв'язку і зробить свою роботу на всі сто.

Митно-брокерські послуги в Києві - популярний спосіб для фізичних осіб і юридичних компаній скинути з плечей ще одну проблему, пов'язану з розмитненням вантажів, привезених з інших країн.

Митний брокер: вартість послуг

Отже, правильне і обдумане рішення для успішного і «безболісної» розмитнення вантажів та експорту - послуги митного брокера. Ціни залежать від багатьох факторів, головний з яких - складність поставленого завдання.

Митно-брокерські послуги в Україні - не просто розмитнення товарів що стоять на кордоні. Це цілий ряд обов'язків з оформлення документації, пошук оптимальних шляхів вирішення завдання, постійний контроль роботи митників, щоб все виконувалося в рамках закону.

Компанія АРМАДА кращий національний митний брокер в Україні і за її межами і готова надати надійного партнера-професіонала в рішенні ваших проблем імпорту та експорту.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам