Жовтий і зелений перелік відходів

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Висновок про неналежність до Зеленого і Жовтого переліку відходів

Жовтий і зелений перелік відходів

Висновок про неналежність до Зеленого і Жовтого переліку відходів - необхідна умова перевезення вантажів, в яких перебувають небезпечні речовини, що входять до відповідних списків. За умовами «Базельської конвенції», яку Україна підписала ще в 1999 році, необхідно чітке регулювання транскордонних перевезень відходів і перш за все, це стосується їх «небезпечного» складу.

Наша компанія готова надати послуги досвідчених фахівців, які максимально швидко, якісно і впевнено отримають дозвіл на перевезення небезпечних відходів.

Жовтий і зелений перелік відходів

Без відповідної дозвільної документації перевозити відходи через кордон забороняється. Контролюючим органом у даному випадку виступає Мінекології України.

Зелений перелік відходів включає в себе список «відхідних» вантажів, які дозволені до перевезення, тобто не мають в своєму складі небезпечних речовин. Виняток становить відходи, включені до спеціального другого додатку. Там описуються ситуації, коли той чи інший вантаж зеленого списку може все-таки мати в складі речовини, які в тих чи інших кількостях роблять негативний вплив на людину або екологію.

Жовтий перелік відходів - список «відхідних» матеріалів, які є особливо небезпечними для навколишнього середовища і людини. Перевозити такі вантажі необхідно з обов'язково оформленою дозвільною документацією.

Висновок про належність до переліку відходів

Як вже говорилося вище, такий висновок видається Мінекології та причому отримання висновку «жовтого списку» проводиться кожного разу індивідуально. Для того щоб отримати висновок про належність до зеленого переліку відходів, необхідно подати такі документи:

  • звернення-заява до Міністерства екології;
  • копії контрактної документації із зарубіжними партнерами;
  • копія специфікації вантажу;
  • спеціальний протокол випробувань;
  • висновок про код УКТ ЗЕД;
  • виписка з ЄДРПОУ.

Наша компанія допоможе зібрати всі документи швидко і без бюрократичних зволікань. Звертайтеся до наших фахівців - і отримуйте максимум вигоди від співпраці з досвідченими і кваліфікованими брокерами.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам