Висновок СЕС

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Отримання висновку у санітарно-епідеміологічної служби

Висновок СЕС

Висновок державної санітарно-епідеміологічної служби - обов'язковий документ для бізнесменів, які випускають продукцію, що безпосередньо робить вплив на людське здоров'я. Без цього сертифіката торгівля будь-якими товарами, так чи інакше пов'язаних з життєдіяльністю людини, заборонена.

Наша компанія готова допомогти підприємцям в найкоротший термін отримати рішення СЕС - швидко, недорого і без нервуючої паперової тяганини.

Що з себе являє висновок СЕС в Україні?

Сертифікат видається спеціальної держслужбою, що відповідає за безпеку продукції, яка випускається в Україні і захищає українських споживачів від неякісних товарів. Видається висновок СЕС на вид діяльності будь-якого напрямку, пов'язаний з безпосереднім «контактом» з людиною і його здоров'ям:

  • першою в списку, звичайно ж, харчова продукція та допоміжні сировинні матеріали, які беруть участь в її виробництві;
  • висновок СЕС на приміщення - сертифікат, який підтверджує, що будівлі і споруди, які беруть участь у виробництві продуктів харчового призначення, відповідають санітарним і гігієнічним нормам;
  • також дана документація обов'язкова для техніки і різного устаткування.

Висновок СЕС на продукцію - мабуть, головний вид дозвільних документів від держслужби з питань захисту споживачів від неякісних товарів. Адже саме продукти харчування безпосередньо впливають на здоров'я людини. Але не менш важливо отримати дозвільний документ і для будов, будівель, приміщень, а також нового виду технологічного устаткування.

Окремим напрямком діяльності нашої компанії є отримання висновку СЕС для громадського харчування - кав'ярень, барів, ресторанів, їдалень, точок фастфуду і т.д. Тут особливо важливо приділити увагу кожному з перерахованих вище пунктів - приміщенню, а також техніці і продуктам.
На висновок СЕС ціна доступна і сильно не вдарить по кишені підприємця. Якщо ви вирішили зробити все швидко і без зайвої паперової тяганини, рекомендуємо звернутися до наших досвідчених фахівців.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам