Висновок СБУ на товари спеціального призначення

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Послуги з оформлення дозвільних документів на товари спеціального призначення

Висновок СБУ на товари спеціального призначення

Висновок СБУ на товари спеціального призначення - спеціальна дозвільна документація, що дозволяє перевозити через митницю електрообладнання, що припускає збір негласної інформації, її обробку і т.д. Будь-який митник зобов'язаний повідомити Службу безпеки про оформлення таких вантажів. Без отримання спец. укладення-дозволу оформлення може затриматися на невизначений термін.

Наша компанія досвідчених і кваліфікованих митних брокерів пропонує послуги з оформлення дозвільних документів у СБУ і проходження швидкого, якісного митного контролю.

Висновок СБУ на товари спецпризначення: основні особливості

СТС - технічні спец. засоби, ввезення яких в Україну передбачає отримання висновку Служби безпеки. Перелік обладнання наводиться в спеціальному наказі, датованим аж 2006 роком. В цілому, ніяких істотних змін до 2018 року немає. До обладнання спецпризначення відносяться прилади, що дозволяють негласно збирати будь-яку інформацію, а також техніка, запрограмована для цих цілей за допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення.

Нагадаємо, що при ввезенні таких товарів митники обов'язково повідомляють в Службу безпеки. У разі відсутності спеціального дозволу відмова в митному оформленні подібних вантажів буде стовідсоткова. Щоб уникнути цієї ситуації, рекомендуємо вчасно подбати про оформлення висновку СБУ на товари спеціального призначення. Наша команда професійних брокерів допоможе:

  • зібрати весь необхідний пакет документації;
  • оформити швидко і без клопоту документ в СБУ;
  • вирішити всі питання, що виникають на митниці.

У число документів, необхідних для оформлення висновку, входять наступні: заява (оформляється нашими досвідченими фахівцями), копія контрактної документації, інвойс з обов'язковим перекладом, а також тех. опис товарів, що ввозяться.
Звертайтеся до фахівців вищої категорії! Наші митні брокери з радістю допоможуть ввезти швидко і без митних затримок товари спеціального призначення, попередньо отримавши в СБУ відповідний висновок.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам