Сертифікат походження

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Професійна допомога при отриманні сертифіката походження

Сертифікат походження

Сертифікат походження - спеціальний документ, що пояснює і підтверджує появу певного виду продукції і послуг. Дана документація необхідна для експортерів, які вивозять товари в інші країни. Тобто він актуальний для зарубіжних митниць, так як дозволяє пройти більш швидке митне оформлення і отримати ряд митних пільг.

Сертифікат походження при експорті: основні різновиди

Даний наряд видається державною фіскальною службою і передбачає кілька документаційних варіантів в залежності від особливостей експорту.

  • Сертифікат загальної форми. Така довідка видається в тому випадку, якщо зі стороною-імпортером (конкретною країною) не визначені основні правила оформлення походження тієї чи іншої продукції. Також загальна форма актуальна для країн, в яких українська продукція не має будь-яких пільг. Зазвичай документ оформляється на англійській мові для європейських, американських країн. Для країн СНД - російською мовою.
  • Сертифікат походження СТ-1. Необхідний документ для експорту в країни СНД. З 2016 документ не видається експортерам, які ввозять продукцію в РФ.
  • Сертифікат походження Євро 1 (Eur 1). Документ потрібен для ввезення товарів в європейські держави. Видається безкоштовно на одну партію продукції, що експортується.
  • Сертифікат походження форми А. Така документація потрібна для експорту товарів до держав Євросоюзу, США, Туреччини та Японії згідно встановленої Генеральної системи преференцій.

Таким чином, цей документ є - важливою частиною експорту продукції або послуг. Документується не тільки країна, але й основні положення, яким чином вироблений товар, чи достатньо він оброблений і т.д.

Фахівці нашої компанії готові допомогти українським експортним бізнесменам в оформленні сертифіката походження товару загальної форми, СТ-1, Євро 1, форми А. Кваліфіковані брокери не тільки зберуть необхідний пакет документів, але і допоможуть підприємцям при проходженні іноземної митниці.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам