Сертифікат ISO

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Отримання сертифікату міжнародного стандарту якості - сертифікат ISO

Сертифікат ISO

Сертифікат ISO - міжнародний стандарт якості, який дозволяє підприємцю гарантовано успішно продавати продукцію за кордон. Цей документ - реєструє основні принципи виробництва і управління бізнесу, що відповідають загальноприйнятим міжнародним нормам.

ІСО - купити найважливіший документ підприємницької діяльності

Наша компанія готова надати послуги з отримання сертифіката ІСО. Купити відповідний документ можна в спеціалізованих органах. Однак слово «купити» тут не є цілком коректним. Вірніше буде сказати - отримати сертифікат ISO, так як міжнародні акредитовані органи жорстко перевіряють відповідність підприємницької діяльності основним принципам і положенням.

Найбільш популярним документом є сертифікат ISO 9001. Він підтверджує відповідність підприємства (виробництва, управління та інших систем організації бізнесу) загальноприйнятим міжнародним стандартам якості.

Сертифікат якості ISO 9001 не є обов'язковим документом для українських і зарубіжних підприємців. Але він дає ряд очевидних переваг:

  • істотне розширення галузі зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі на внутрішньому ринку;
  • значне збільшення маркетингової конкуренції;
  • залучення потенційних клієнтів, партнерів в Україні та за кордоном.

Наша компанія готова допомогти отримати сертифікат ISO 9001 в найкоротші терміни і дуже недорого.

Процес отримання сертифікату ISO передбачає проходження декількох складних етапів, які дозволять підтвердити відповідність бізнесу стандартам і нормам.

На ІСО ціна може варіюватися від розмірів бізнесу, числа персоналу. Також на ціноутворення впливає вибір певного «режиму» проходження сертифікації ISO 9001, вибір стандартного (можливість вибрати документ міжнародний або національний). Важливу роль, яка впливає на вартість сертифіката ISO 9001, є термін отримання документа.
Команда досвідчених і кваліфікованих брокерів нашої компанії допоможе вам максимально швидко отримати необхідний вам документ. Ціна і якість виконуваних нами послуг радує клієнтів по всій країні.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам