Сертифікація УкрСЕПРО

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Оформлення національного сертифікату УкрСЕПРО

Сертифікація УкрСЕПРО

Сертифікат УкрСЕПРО - національний аналог міжнародного сертифікату ISO, який за своїми методами стандартизації продукції нічим не поступається за якістю ретельної перевірки. Продукція, яка виробляється в Україні і ввезена з-за кордону повинна мати таку документацію, що підтверджує її якість. Наприклад, сертифікація телефонів в Україні користується великим попитом у бізнесменів.

Наша компанія готова забезпечити швидке, своєчасне і правильне оформлення національного сертифіката УкрСЕПРО.

Сертифікація в Україні: основні особливості

Сертифікація продукції в Україні здійснюється для забезпечення її якості та можливості подальшого продажу на внутрішньому або зарубіжному ринку. Причому це стосується не тільки вироблених товарів всередині країни, але також і завезених з-за кордону. Документ підтверджує, що продукти харчування відповідають стандартам українського законодавства, наприклад, нормам ДЕСТ, ДСТУ та іншим.

Ключовим моментом для багатьох підприємців є обов'язковість або необов'язковість сертифікації товарів в Україні. Є ряд законодавчих аспектів, які дозволяють не сертифікувати продукцію.

Однак багато бізнесменів, щоб підвищити свою конкурентоспроможність на внутрішньому ринку, все-таки оформляють такі документи. Для споживача вони стають сигналом, що продукція є якісною і гідною для покупки. Наприклад, сертифікація косметики в Україні - одне з популярних рішень підприємців, які хочуть на рівних конкурувати із західними брендами.

Шість схем сертифікації виробництва в Україні:

  • терміном до одного року для товарів в одиничному виконанні;
  • видається на продукцію, ввезену одноразово на Україну (термін - до року);
  • на серійний випуск товарів, проводяться випробування, але не проводяться перевірки виробничих мощей;
  • сертифікат видається до 2 років на товари, що випускаються серійно, з перевірками самої продукції і тестуванням виробничих ресурсів;
  • дана схема передбачає аналогічні умови, тільки термін документа - до 3 років;
  • в такій процедурі сертифікат видається терміном до 5 років.

Останні три схеми передбачають також регулярний і повноцінний нагляд за виробленою продукцією і самим виробництвом. Для цього створюються інспекції, тестується обладнання, перевіряється товар на якість.

Наша компанія готова допомогти українським підприємцям отримати дозвільні документи УкрСЕПРО швидко і недорого. Наприклад, сертифікація обладнання в Україні - популярний напрям, коли випущені серійно технологічні моделі підтверджують свою високу якість.
Сертифікація авто в Україні також має велике значення для конкуренції на внутрішньому ринку автомобільного виробництва.
Не забуваємо, що сертифікат УкрСЕПРО дуже важливий для проходження митного оформлення. Він в рази скорочує час простою товарів на кордоні і передбачає більш легку і спрощену процедуру.

Наші фахівці допоможуть вам отримати всі необхідні сертифікаційні документи для підтвердження якості товарів.

 

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам