Дозвіл Укрчастотнагляду на ввезення

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Оформлення дозволу Укрчастотнагляду на ввезення радіоелектронного обладнання

Дозвіл Укрчастотнагляду на ввезення

Дозвіл Укрчастотнагляду на ввезення - спеціальна дозвільна документація, що дозволяє ввозити з-за кордону радіоелектронне обладнання, що має певний ступінь випромінювання радіохвиль.

Наша компанія готова допомогти оформити дозвіл Центра «Укрчастотнагляд» в найкоротші терміни, без бюрократичної тяганини і дуже недорого.

Дозвіл Укрчастотнагляду

Сьогодні в Україні вже кілька років діють певні законодавчі нововведення, що регулюють ситуацію навколо ввезення радіоелектронного обладнання в Україну. До 2014 року дозвіл було потрібно на всі види відповідної техніки - Wi-Fi роутери, транслятори, мобільні телефони, планшети та ін.

З 2014 року, після прийняття істотних поправок в законодавстві, Укрчастотнагляд не так строго регулює ввезення радіоелектронних систем в Україну. Для ввезення допускається вся продукція, що відповідає за своїми параметрами на всі сто відсотків прийнятим регламентам і нормам.

Однак, незважаючи на, здавалося б, полегшення умов ввезення імпортної техніки, українські бізнесмени зіткнулися з низкою труднощів. Звичайно, мова йде про митне оформлення. Митники дуже часто відмовляються оформляти вантаж без відповідної документації.

Наприклад, в Україні досі існує реєстр IMEI, який передбачає всю повну інформацію про радіоелектроніку, яка ввозиться в Україну. Однак він діє «на добровільних засадах», тобто імпортери самостійно вносять туди дані. Можуть вносити, а можуть і не вносити.

На митниці зазвичай виникає ситуація, коли митники з якихось тільки їм відомих причин (наприклад, відсутність інформації в реєстрі IMEI) можуть відмовити в митному оформленні радіоелектроніки. Щоб не сталося подібних казусів, всім українським бізнесменам, які займаються поставками радіоелектронної техніки в Україні, компанія ARMADA пропонує простий вихід - реєстрація в Укрчастотнагляді.

Наші кваліфіковані брокери не тільки оформлять відповідні дозвільні документи, а й допоможуть пройти з вами весь процес митного оформлення - швидко, якісно і недорого.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам