Розробка технічних умов

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Професійна розробка технічних умов по ДЕСТ

Розробка технічних умов

Технічні умови - задокументовані стандарти відповідності якості продукції, що випускається, або послуг певної вимоги, закріплених на законодавчому рівні.

Розробка ТУ - спеціалізована пропозиція нашої компанії, що дозволяє отримати відповідну документацію в максимально стислі терміни. Професійні, кваліфіковані фахівці готові виконати всю цю роботу якісно швидко і вигідно.

Розробка технічних умов на продукцію

Закріплені законодавчо норми і стандарти визначають, якій якості повинна відповідати продукція, що випускається. Тобто це певний «договір» між споживачем і виробником, але в якості «представника» першого виступає держава.

Розробка технічних умов (ДЕСТ) передбачає певний порядок і алгоритм:

  • підготовка проекту ТУ;
  • проведення різних тестувань продукції (якщо є така необхідність);
  • розробка ДЕСТ включає в себе узгодження розробленого проекту зі спеціалізованими органами держконтролю;
  • якщо попередні етапи були зроблені правильно і успішно, ТУ вносяться в єдину реєстрову базу.

З 2015 року відповідно до закону «Про стандартизацію» отримання такого документа не є строго обов'язковим. Однак ДЕСТ на розробку технічних умов регулюється цілою низкою законів та законодавчих актів, постанов і т.д. (Господарський кодекс України, КУпАП та інші). Багато статей законів вказують на те, що все-таки такий документ «формально» є обов'язковим.

Вартість розробки технічних умов відрізняється в залежності від обсягів роботи, які зумовлює специфіка самої продукції. Наприклад, особливо популярна розробка технічних умов на харчову продукцію.

Фахівці нашої компанії в найкоротші терміни, професійно, якісно і недорого допоможуть розробити технічні умови на продукцію будь-якого підприємства. Ми допомагаємо бізнесу стандартизувати товари відповідно певним регламентам. Це дозволить бізнесу вигідніше здійснювати зовнішньоекономічну діяльність і торгувати на внутрішньому ринку.

 

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам