Гемологічна експертиза

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Висновок гемологічного центру та проведення гемологічної експертизи

Гемологічна експертиза

Гемологічна експертиза - ряд спеціальних експертиз, направлених на дослідження каменів і мінералів, їх склад, походження, вага і інші характеристики. Це необхідна процедура для українських підприємців, що займаються продажем дорогоцінних каменів на внутрішньому ринку або в якості експортної продукції.

Кваліфіковані фахівці нашої фірми допоможуть зробити гемологічну експертизу в максимально швидкі терміни, з мінімальними фінансовими витратами і без зайвих паперово-бюрократичних зволікань.

Гемологічна експертиза: ціна та інші особливості

Зрозуміло, фінансова складова експертної оцінки залежить від обсягу роботи, її складності, від різновиду мінералу і т.д. Експертиза проводиться спеціально створеним органом - Державним гемологічним центром, який в свою чергу входить в орбіту управління Міністерства фінансів.
Оцінка проводиться низкою сучасних способів і технологій, які залежать, знову-таки, від різновиду каменів і обсягу роботи. Експерти практикують в основному інструментальні та рентгенівські методики досліджень. Вони дозволяють виявити не тільки перераховані вище характеристики і особливості мінералу, але також в разі потреби хімічний склад, щільність, структурний різновид і т.д.

Гемологічна експертиза в Києві і Україні

Експертна оцінка стосується як дорогоцінних, так і напівкоштовних каменів, а також гірських порід, різних мінералів виробної властивості, синтетичних каменів і іншої продукції.

Процедура спрямована на те, щоб виявити:

  • яким саме є мінерал або виріб (дорогоцінний, недорогоцінний і т.д.);
  • визначаються вагові та розмірні характеристики, приблизна ціна;
  • для необроблених мінералів встановлюється родовище;
  • експерт оцінює якість обробки і кваліфікацію спеціаліста;
  • оцінюється також факт того, чи був камінь раніше в будь-якому ювелірному виробі.

Гемологічна експертиза, вартість якої досить демократична в Україні, - необхідна процедура для бізнесменів, що займаються продажем каменів. Наша компанія готова допомогти отримати відповідну експертну документацію швидко і недорого.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам