Фітосанітарні сертифікати

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Отримання фітосанітарного сертифіката та всієї супутньої документації

Фітосанітарні сертифікати

Фітосанітарний (карантинний) сертифікат - документ, що передбачає санітарну оцінку рослинної продукції. Видається відповідний документ спеціальною держслужбою. Це необхідна вимога не тільки для торгівлі на внутрішньому ринку України, але також необхідний фітосанітарний сертифікат на експорт.

Фахівці нашої фірми допоможуть українським підприємцям отримати відповідний документ в максимально швидкі терміни і без зайвих бюрократичних зволікань.

Видача фітосанітарних сертифікатів в Україні

Зовнішньоекономічна діяльність будь-якого українського підприємця пов'язана з митним оформленням. Особливо часто бізнесмени стикаються з проблемами експорту рослин.

Фітосанітарний сертіфікат при експорті - необхідна умова швидкого проходження митниці. Документ підтверджує, що продукція яка вивозиться за кордон відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, передбачуваним для даного виду товарів.

Фітосанітарні сертіфікати видаються спеціальною українською Державною службою. Остання проводить експертну оцінку продукції, яка вивозиться за кордон і в п'ятиденний термін дає мотивований висновок на відповідність товарів строгим вимогам санітарного регламенту.

Фітосанітарний сертифікат: вартість і необхідна документація

Отримати сертифікований висновок держслужби можна за досить помірну плату. Для українських бізнесменів, які займаються експортом рослинної продукції, такі фінансові витрати не є серйозними, а навпаки позбавляють від ряду проблем митного оформлення.

Щоб отримати карантинний сертифікат, необхідно подати такі документи:

  • спеціальний акт санітарного контролю;
  • договір про експортні поставки;
  • зразок продукції для проведення експертизи;
  • оригінал чеку про оплату послуг держслужби;
  • реєстраційний документ, що підтверджує облік підприємства в фітосанітарній службі.

Наша компанія готова допомогти швидко і без зволікань отримати карантинний сертифікат. Ціна наших послуг прийнятна для кожного українського бізнесмена, а відсутність бюрократичних зволікань і затримок вантажів - основна перевага нашої з вами співпраці.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам