Декларація відповідності

Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо!


Складання декларації відповідності за всіма законодавчими нормами

Декларація відповідності

Декларація відповідності (Д.В.) - документ, що передбачає завірення в компетентних органах факту того, що продукція, послуги або умови праці відповідають нормам встановленого в законодавчому порядку технічного регламенту. Декларація відповідності ТС - одне з важливих умов ведення бізнесу в Україні. Причому мова йде як про внутрішній ринок, так і про експорт товарів за кордон.

Сертифікат відповідності та декларація відповідності

Коротко опишемо один нюанс. Є два види документації придатності ТЗ ТР - декларація і сертифікат. Перша відрізняється тим, що в такий документ вносяться дані, відповідні техрегламенту певного виду продукції або послуг. Тобто вносить її сам заявник. І, наприклад, за декларацію відповідності на продукти харчування в такому випадку несе відповідальність тільки підприємець.

Сертифікат передбачає завірення придатності тих чи інших товарів технічному регламенту компетентними органами.

Декларація відповідності в Україні

Складається такий документ з ініціативи заявника-підприємця. Декларація відповідності ТР ТЗ передбачає:

  • завірення ключових характеристик продукції, що випускається;
  • опис і підтвердження якості виробничих умов;
  • обов'язковий перелік основних вимог до тих чи інших товарів і послуг, яким слід дотримуватися в обов'язковому порядку.

Наприклад, декларація відповідності на меблі буде включати в себе основні меблеві характеристики, детальний опис матеріалів виробництва, запевнення якості виробничих мощей і т.д.

Д.В. технічному регламенту дозволяє більш успішно вести бізнес як на території України, так і експортувати товари за кордон. Наша компанія готова взяти на себе відповідальність в оформленні документів на продукцію різної категорії, включаючи продукти харчування, меблі, одяг.

Окремим напрямком є ​​декларація відповідності умов праці, де засвідчується якість самого виробництва і те, в яких умовах працює персонал, з яким обладнанням має справу і т.д.

Нагадаємо ще раз, декларація відповідності товару - це повністю ініціатива заявника, тому відповідальність за недостовірно надані факти про продукцію, що випускається, лежить безпосередньо на підприємці. Сертифікат придатності і Д.В. - дещо різні документи, в останньому випадку виробництво і продукція проходять повну сертифікацію на відповідність техрегламенту.

В Україні існує єдиний реєстр Д.В., куди вносяться дані після запевнення відповідних документів конкретного підприємця. У базі знаходяться вся задекларована в Україні продукція згідно з прийнятими законодавчими актами та відповідності ТР.
Наша компанія пропонує послуги по заповненню і правильному складанню Д.В.. Ціна за кваліфіковану допомогу - завжди на доступному рівні. Наші фахівці здійснять всі необхідні декларативні процедури, щоб бізнесмен відчував себе максимально впевнено у своїй комерційній діяльності.

Послуги з цієї категорії
Пишіть нам