ARMADA
Таможенное оформление в режиме экспорта

ООО «Армада Брок» - это профессионалы в области таможенного дела с многолетним опытом работы, которые предоставят Вам услуги по таможенному оформлению на высшем уровне.

ПОДРОБНЕЕ
Импорт в Украину? Подводные камни нашей таможни!

ООО «Армада Брок» - это профессионалы в области таможенного дела с многолетним опытом работы, которые предоставят Вам услуги по таможенному оформлению на высшем уровне.

УЗНАТЬ БОЛЬШЕ
Консультации внешнеэкономической деятельности

Сотрудники «Армада Брок» предоставят Вам квалифицированную, оперативную и исчерпывающую консультацию в области внешнеэкономической деятельности

ЗАКАЗАТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Про компанію

«Армада Брок» - підприємство, яке надає кваліфіковані та якісні митно-брокерські послуги вже на протязі більш як 15 років.

Колектив ТОВ «Армада Брок» - це професіонали в галузі митної справи з багаторічним досвідом роботи, які нададуть Вам послуги з митного оформлення на найвищому рівні, використовуючи передові технології в митній справі - електронне декларування, завдяки чому 99 % вантажів наших клієнтів проходять розмитнення на протязі однієї доби. Також, використання електронного декларування дозволяє Вам зберегти свій час та кошти, адже весь документообіг відбувається через засоби електронного зв'язку.

Послуги компанії
ARMADA
Наші послуги
Що ви отримуєте співпрацюючи з нами

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Професійне обслуговування

Швидке та кваліфіковане митне оформлення Ваших вантажів

Оперативне вирішення проблем, які виникли під час митного оформлення Ваших вантажів

Попередження ризиків, пов'язаних з зовнішньоекономічною операцією

Надання якісної консультації в галузі зовнішньоекономічної діяльності

Отримання необхідної послуги та інформації в найближчий час

Захист Ваших інтересів в різних інстанціях

Економію коштів та часу

Брокерська компанія АРМАДА: Митні послуги

Основні завдання, які ми ставимо перед собою - це надання нашим клієнтам професійних та швидких послуг, допомогу у вирішенні складних питань, які виникають під час митного оформлення, що вимагають професійних знань, навичок, а також досвіду і кмітливості.

В умовах коли митниця є основним наповнювачем бюджету України, а митним органам встановлюють недосяжні плани та завдання щодо наповнення цього бюджету, суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності не одноразово стикалися з намаганнями митників підняти митну вартість товару, що призводить до збільшення уплати податків та збільшення собівартості імпортованих товарів. При тому, такі дії не завжди є обґрунтованими та законними. В такому випадку дуже важко самостійно спрогнозувати всі фінансові ризики під час митного оформлення вантажу. Саме тому необхідно доручити процедуру митного оформлення професіоналам, тобто «Армада Брок». Ми зможемо захистити Вас від неправомірних дій митних органів та відстояти Ваші інтереси в процесі митного оформлення, будь то підняття митної вартості чи зміна коду УКТЗЕД на код з більшою ставкою мита. «Армада Брок» має гарну репутацію в митних органах та серед своїх клієнтів. Ми є надійними партнерами Вашого бізнесу.

Окрім митно-брокерських послуг «Армада Брок» надає послуги комісіонера в зовнішньоекономічній діяльності та послуги з зовнішньоекономічного аутсорсингу. В цьому випадку всі ризики та турботи, пов'язані з зовнішньоекономічними операціями ми беремо на себе.

Пишіть нам