Про нас

«Армада Брок» - підприємство, яке надає кваліфіковані та якісні митно-брокерські послуги вже на протязі більш як 15 років. Колектив «Армада Брок» - це професіонали в галузі митної справи з багаторічним досвідом роботи, які нададуть Вам послуги з митного оформлення на найвищому рівні, використовуючи передові технології в митній справі - електронне декларування, завдяки чому 99 % вантажів наших клієнтів проходять розмитнення на протязі однієї доби. Також, використання електронного декларування дозволяє Вам зберегти свій час та кошти, адже весь документообіг відбувається через засоби електронного зв'язку.
Основні завдання, які ми ставимо перед собою - це надання нашим клієнтам професійних та швидких послуг, допомогу у вирішенні складних питань, які виникають під час митного оформлення, що вимагають професійних знань, навичок, а також досвіду і кмітливості.
В умовах коли митниця є основним наповнювачем бюджету України, а митним органам встановлюють недосяжні плани та завдання щодо наповнення цього бюджету, суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності не одноразово стикалися з намаганнями митників підняти митну вартість товару, що призводить до збільшення уплати податків та збільшення собівартості імпортованих товарів. При тому, такі дії не завжди є обґрунтованими та законними. В такому випадку дуже важко самостійно спрогнозувати всі фінансові ризики під час митного оформлення вантажу. Саме тому необхідно доручити процедуру митного оформлення професіоналам, тобто «Армада Брок». Ми зможемо захистити Вас від неправомірних дій митних органів та відстояти Ваші інтереси в процесі митного оформлення, будь то підняття митної вартості чи зміна коду УКТЗЕД на код з більшою ставкою мита. «Армада Брок» має гарну репутацію в митних органах та серед своїх клієнтів. Ми є надійними партнерами Вашого бізнесу.
Окрім митно-брокерських послуг «Армада Брок» надає послуги комісіонера в зовнішньоекономічній діяльності та послуги з зовнішньоекономічного аутсорсингу. В цьому випадку всі ризики та турботи, пов'язані з зовнішньоекономічними операціями ми беремо на себе.